Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 08:11

Влада України не має політичної волі подолати корупцію – Transparency International


Українській владі бракує політичної волі для подолання корупції. На це на підставі аналізу опублікованого 27 січня річного звіту вказала Радіо Свобода Світлана Савицька, регіональний координатор міжнародної правозахисної організації Transparency International у європейських та центральноазійських країнах «Співдружності незалежних держав».

«Якщо проаналізувати, що відбувається з антикорупційними реформами в Україні, то не так багато і відбувається. Політична воля досить слабка – уряд не демонструє рішучості до роботи з приборкання корупції», – відзначила Світлана Савицька.

В оприлюдненому Transparency International індексі сприйняття корупції Україна опинилася на 130-му місці серед 168 країн, сприйняття корупції в яких аналізували фахівці.

Схожою є ситуація у ще кількох пострадянських країнах – Вірменії (95-е місце), Молдові (103-є), Азербайджані (119-е) та Росії (також 119-е).

Один із найгірших у світі рівнів сприйняття корупції Transparency International фіксує в Афганістані, який став 166-м. Гіршою ситуація є лише в Сомалі та Північній Кореї. Неподалік цих країн у рейтингу розташувалися Ірак, Туркменистан та Узбекистан.

На чолі Індексу сприйняття корупції розташувалися держави, найменш толерантні до корупційних проявів. Очолює рейтинг Данія, яка відтіснила на друге місце Фінляндію.

Дослідження, відповідно до його назви, аналізує рівень не самої корупції, а того, як сприймають становище з корупцією ділові кола й населення країн.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG