Доступність посилання

ТОП новини
19 Лютий 2018, Київ 08:39

Представники угруповань «ДНР» і «ЛНР» на Донбасі обмежують пересування спостерігачів ОБСЄ – Гуґ


Александр Гуґ (©Shutterstock)

Спостерігачі спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні стикаються з проблемою пересування непідконтрольними українській владі територіями Донбасу через обмеження з боку представників угруповань «ДНР та «ЛНР». Про це заявив на брифінгу заступник голови місії Александр Гуґ.

«Іноді нам дозволяють туди (на підконтрольні сепаратистам території – ред.) потрапляти, але спочатку члени «ЛНР» кажуть, що будуть супроводжувати, і все одно часто не дозволяють нам потрапити на ці території», – сказав Гуґ.

За його словами, ситуацію ускладнюють додаткові вимоги з боку представників сепаратистських угруповань до представників місії.

«Ситуація погіршується. Ми зараз бачимо, що так звані бойовики так званої «ДНР» вимагають у нас паспорти. Це збільшує час очікування і затягує час проходження через пункти пропуску», – додав Гуґ, заявивши, що це суперечить мінським домовленостям.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні працює на всій території держави, за винятком окупованого Росією Криму. Також спостерігачі і раніше вказували на те, що не можуть потрапити на деякі частини окупованих територій на Донбасі, куди їх не допускають проросійські сепаратисти.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG