Доступність посилання

ТОП новини
20 Лютий 2018, Київ 14:27

Прокуратура Берліна: заява про зґвалтування 13-річної дівчини є сфабрикованою


Німецька влада заявляє, що заява про зґвалтування 13-річної дівчини з родини іммігрантів з Росії в Берліні є вигадкою.

Речник прокуратури в Берліні 29 січня заявив, що дані з телефона дівчини показали, що вона провела ніч, коли вважалася зниклою, у домі свого друга, щоб уникнути конфлікту з батьками через проблеми у школі.

19-річний чоловік визнав, що дівчинка була в нього вдома тієї ночі. Деякі її речі виявили в нього у помешканні, однак свідчень скоєння сексуальних злочинів не виявили, заявили в прокуратурі.

Проти чоловіка не висували звинувачень, він виступає свідком у справі, додав речник прокуратури.

Берлін закликав Москву не політизувати справу після того, як голова Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров припустив, що німецька влада «може приховувати дійсність у якихось внутрішньополітичних цілях».

Скандал спалахнув після того, як російський державний телевізійний «Перший канал», а слідом за ним інші російські засоби інформації почали поширювати історію про те, як 13-літня дівчинка з «російськомовної родини» в Берліні зникла на 30 годин, а потім заявила, що її викрали і зґвалтували мігранти «південного» вигляду. Як заявив кореспондент телеканалу, ситуація з біженцями в Німеччині вийшла з-під контролю, а сама країна перебуває на межі колапсу. У зв’язку з такими заявами кореспондента російського телеканалу на нього в Берліні подали до суду через розпалювання ворожнечі.

Речник прокуратури Берліна Мартін Штельтнер пізніше повідомив агентству Reuters, що медичне дослідження дівчинки не підтвердило її заяв про викрадення чи зґвалтування, але є підстави підозрювати сексуальні зловживання щодо дитини. За його словами, все виглядає як секс за взаємною згодою, але, оскільки в Німеччині сексуальні стосунки з особами до 14 років є кримінальним злочином, розпочато слідство щодо двох осіб. Речник також додав, що, за даними дослідження, згаданий сексуальний контакт відбувся ще напередодні зникнення дівчинки.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG