Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 02:33

«Влада» Сімферополя повідомляє про зменшення подачі електроенергії


Через аварію в Сімферополі тимчасово зменшать подачу електроенергії споживачам, повідомляють у прес-службі окупаційної «адміністрації» міста ввечері 30 січня.

«За даними «Крименерго», у зв’язку з аварією на магістральних електромережах подача електроенергії в міському окрузі Сімферополь буде тимчасово зменшена. На даний час ведуться ремонтні роботи», – сказано в повідомленні.

Інших подробиць наразі немає.

30 січня були знеструмлені через перенапруження будинки в Джанкої.

30 грудня 2015 в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, по якій передавалося в Крим до 250 мегаватів, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту щодо постачання електрики на півострів.

Зараз окупований Росією Крим забезпечується за рахунок дефкої власної генерації, привезених генераторних установок та енергомостом із сусідньої Росії, та цього не вистачає. В умовах похолодання енергоміст не витримує навантажень, часто стаються аварії. Багато жителів скаржаться на несправедливий розподіл електроенергії по регіонах.

Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму Росією 20 лютого 2014 року.

XS
SM
MD
LG