Доступність посилання

ТОП новини
20 Березень 2019, Київ 02:49

Адвокат Савченко заявляє, що російське слідство не виявило жодного доказу вини українки


Надія Савченко

Адвокат громадянки України, народного депутата Надії Савченко, яку утримують в Росії у СІЗО, Марк Фейгін заявляє, що судове слідство Росії не виявило жодного доказу вини українки.

«Судове слідство так і не виявило жодного доказу вини Савченко. Швидше довело протилежне: факт фальсифікації справи Савченко», – написав він у Twitter.

«Місце, з якого Савченко, за версією звинувачення, могла коригувати вогонь – це вишка. На ній її ніхто не бачив і залізти туди вона не могла», – додав Фейгін.

Російські правоохоронці наразі не коментували цих заяв адвоката.

Раніше суд допитав Сергія Чапака, представника ПАТ «Укртранснафта», якому належала вишка, з якої Надія Савченко, як стверджують російські прокурори, «наводила вогонь» на російських журналістів. Цей свідок, за словами іншого адвоката українки Миколи Полозова, розповів, що майданчик вишки розташований на висоті 34-35 метрів, і щоб дістатися туди потрібна 6-метрова драбина і страхувальне устаткування.

У середині грудня російський суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року. Наразі воно триває вже понад 40 днів.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG