Доступність посилання

ТОП новини
16 Січень 2019, Київ 14:57

У Росії опозиціонери назвали відеоролик Кадирова погрозою вбивства


Голова російської Партії народної свободи Михайло Касьянов назвав відео, в якому він і співголова ПАРНАСу Володимир Кара-Мурза-молодший зняті через стилізований оптичний приціл, погрозою вбивства державного діяча за мотивами ворожнечі і заявив про намір звернутися до правоохоронних органів.

Кара-Мурза в ефірі радіостанції «Ехо Москви» охарактеризував опублікований в Інстаграмі глави Чечні Рамзана Кадирова відеоролик як підбурювання до вбивства. Він також нагадав, що вже майже рік пройшов з моменту вбивства опозиціонера Бориса Нємцова, і заявив, що сліди цього злочину «очевидно ведуть в Грозний».

Опозиціонер Олексій Навальний у відповідь на відео з Касьяновим і Кара-Мурзою опублікував на своєму сайті статтю, в якій висловив упевненість в тому, що «всі подібні заяви останніх тижнів і конкретно це санкціоновані Путіним і Кремлем, а цілком імовірно, ними і інспіровані».

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відмовився коментувати відео, опубліковане главою Чечні, заявивши, що в Кремлі не стежать за Інстаграмом Рамзана Кадирова.

Голова Ради із прав людини при президенті Росії Михайло Федотов закликав не сприймати ролик Кадирова як погрозу вбивства і порадив всім учасникам політичного життя країни дотримуватися правил дискусії, щоб не провокувати тих, хто може прийняти слова глави Чечні за спонукання до дії.

Глава Чечні розмістив відео з Касьяновим і Кара-Мурзою у своєму Інстаграмі в ніч на понеділок. Кадиров супроводив відео двома підписами: «Касьянов приїхав до Страсбурга за грошима для російської опозиції» і «Хто не зрозумів, той зрозуміє».

У січні Кадиров у своїх заявах називав російських опозиціонерів «ворогами народу» і «зрадниками».

На цю ж тему:

Карикатура Сергія Йолкіна
Карикатура Сергія Йолкіна

XS
SM
MD
LG