Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 21:21

Яценюк: уряд готує план дій на рік


Арсеній Яценюк (©Shutterstock)

Прем’єр Арсеній Яценюк заявляє, що уряд працюватиме єдиною командою щодо підготовки плану дій на рік.

«Нами ухвалили рішення працювати єдиною командою щодо підготовки і оприлюднення чіткого покрокового плану дій на наступних 12 місяців. План дій передбачає як ухвалення законів, так і їх виконання. Міністр, призначений парламентом, несе відповідальності за галузь. Жоден політик не має права втручатися у діяльність міністра і уряду у цілому», – заявив Яценюк 4 лютого на засіданні Кабінету міністрів.

Під час сьогоднішнього засідання уряду заяви про відставки відкликали чотири міністри – інформаційної політики Юрій Стець, аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, охорони здоров’я Олександр Квіташвілі та інфраструктури Андрій Пивоварський.

3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економіки і закликав парламент проголосувати з цього приводу вже у четвер. За словами міністра, ключовою причиною його звільнення з посади є конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком.

Абромавичус сказав, що Кононенко намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки. Після цих заяв міністра Національне антикорупційне бюро розпочало розслідування.

Кононенко називає ці звинувачення Абромавичуса на свою адресу спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що «в цій ситуації відставка – це тікати з поля бою, а тут треба далі боротися». А президент Петро Порошенко вважає, що міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус має залишитися на своїй посаді і продовжувати реформи.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG