Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 12:47

Через бої біля сирійського Алеппо у п’ятницю загинуло щонайменше 120 людей – правозахисники


Фото ілюстративне

Базована у Великій Британії група «Сирійська обсерваторія з прав людини» повідомила, що за минулу добу, 5 лютого, в ході важких боїв між повстанцями та сирійськими урядовими військами, підтримуваними Росією з повітря, поблизу північного сирійського міста Алеппо загинуло щонайменше 120 людей від обох сторін. Як заявляють правозахисники, найтяжчі бої тривали біля міста Ратіян, неподалік Алеппо.

Через бої триває також масовий потік утікачів у бік кордону з Туреччиною.

В управлінні ООН з координації гуманітарних питань повідомили, що близько 20 тисяч людей зібралися на прикордонному переході Баб-ель-Салам і ще 5–10 тисяч рушили до міста Азаз неподалік.

Близько 300 тисяч людей можуть опинитися у пастці в Алеппо після того, як сирійські урядові війська, підтримані російськими ударами з повітря, просунулися до околиць міста, фактично відрізавши шляхи постачання контрольованих повстанцями районів.

Раніше 3 лютого у Женеві були зупинені переговори про врегулювання сирійського конфлікту. Представники сирійської опозиції на переговорах вимагали допомоги 18 оточеним районам Сирії, які контролюють представники опозиції.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG