Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 03:09

Абромавичус приїхав до НАБУ на допит


Айварас Абромавичус

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус приїхав до Національного антикорупційного бюро України для надання свідчень.

«Є свідчення про те, що деякі політики тиснуть на призначення на ключові позиції як у державних компаніях, так і на заступників міністрів, у тому числі МЕРТ, тому ми повинні конструктивно поспілкуватися з НАБУ. Ми принесли все, що в нас є, – скриншоти та інші речі. У мене у телефоні є багато цікавої інформації, тому я ним дуже дорожу, я хвилювався за цілісність деяких даних, тому про всяк випадок відправив Сергію Лещенку, якому довіряю, цей скриншот», – повідомив Абромавичус перед допитом у НАБУ.

Раніше народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Сергій Лещенко опублікував нібито переписку Абромавичуса і виконавчого директора «Нафтогазу» Андрія Пасішника.

3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, назвавши ключовою причиною звільнення конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком, який, за словами Абромавичуса, намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки.

Кононенко назвав ці звинувачення спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства і запропонував Абромавичусу пройти поліграф.

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявами Абромавичуса.

XS
SM
MD
LG