Доступність посилання

ТОП новини

Абромавичус: цього тижня буде ще один візит до НАБУ


 Айварас Абромавичус,
Айварас Абромавичус,

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус цього тижня ще раз прийде до Національного антикорупційного бюро України. Про це він повідомив після завершення першого допиту в НАБУ, який тривав понад дві години.

«Ми домовились на цьому тижні ще зустрітись. Це залежить від того, як швидко я зберу матеріал, про який ми говорили», – сказав Абромавичус.

Він сказав, що планується щонайменше три зустрічі.

3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, назвавши ключовою причиною звільнення конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком, який, за словами Абромавичуса, намагається розставити своїх людей у міністерстві і на підконтрольних йому підприємствах, щоб контролювати грошові потоки.

Кононенко назвав ці звинувачення спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства і запропонував Абромавичусу пройти поліграф.

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявами Абромавичуса. Сьогодні близько двох годин тому Абромавичус приїхав до НАБУ для надання свідчень.

XS
SM
MD
LG