Доступність посилання

ТОП новини

Суд вчергове переніс розгляд апеляції Корбана


Геннадій Корбан

Апеляційний суд Києва 9 лютого знову переніс розгляд апеляції на арешт лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана. Про це повідомив головуючий суддя Денис Масенко.

Засідання має розпочнеться 10 лютого о 16 годині.

Окрім того, у середу Печерський суд Києва розгляне звернення захисту Геннадія Корбана щодо звільнення його з-під арешту за спеціальною процедурою.

25 грудня 2015 року лідерові «Укропу» здійснили подвійне стентування. Захист заявляє, що Корбан через це має далі перебувати в медичному закладі, а не під вартою. Рішення перевести Корбана на тримання під вартою з попереднього домашнього арешту ухвалив Дніпровський районний суд Києва 28 грудня. Скаргу на це рішення й продовжує з 5 січня розглядати Апеляційний суд Києва.

31 жовтня 2015 року лідера партії «Укроп» затримала Служба безпеки України. Його підозрюють у причетності до викрадення людей, створенні злочинної організації, перешкоджанні діяльності виборчих комісій та привласненні коштів благодійної організації в особливо великих розмірах. Геннадій Корбан причетність до цих злочинів відкидає.

XS
SM
MD
LG