Доступність посилання

ТОП новини

Яресько: заява МВФ свідчить про необхідність прискорення реформ


(©Shutterstock)

Міністр фінансів України Наталія Яресько сьогоднішню заяву МВФ вважає свідченням необхідності прискорити реформи.

«Сьогоднішня заява МВФ наголошує на необхідності прискорення реформ. Це свідчення того, що транші не дають без реформ. Необхідне прискорення реформ», – сказала вона.

Яресько зауважила, що у МВФ немає питань до ухваленого парламентом бюджету на 2016 рік.

«Зараз є питання до усіх нас, як ми діятимемо далі в політичній кризі і погодимо зміни в уряді, а також як прискорити ці реформи», – додала міністр.

Сьогодні директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що фонду буде складно продовжувати співпрацю з Україною без належної боротьби з корупцією.Вона також висловила стурбованість «повільним прогресом, який демонструє Україна, в поліпшенні державного управління, в боротьбі з корупцією і в зниженні впливу корисливих інтересів на політику».

Директор-розпорядник МВФ наголосила, що дії лідерів України мають бути спрямовані на те, щоб повернули державу на «обнадійливий шлях реформ».

За чотирирічною програмою розширеного фінансування, яку МВФ почав здійснювати майже рік тому, в березні 2015-го, Україна мала б отримати загалом близько 17 мільярдів доларів. Та через розбіжності між вимогами МВФ і діями уряду Україна отримала наразі лише два транші загалом на 6,7 мільярда доларів.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG