Доступність посилання

ТОП новини

Працівники й власники кіосків пікетували мерію Дніпропетровська


У Дніпропетровську власники і працівники кіосків пікетували будівлю міської ради, протестуючи проти незаконної, на їхню думку, кампанії зі знесення МАФів, яка розпочалась у місті цього дня.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, в акції протесту взяли участь десятки людей. Вони тримали в руках плакати з написами: «Вимагаємо від мерії – жити за законом!», «Якщо в місті нема правил, то порушників не може бути», «Кіоски – за закон, мерія – проти закону!».

Учасники акції заявляють про «неприпустимість знищення малого та середнього бізнесу у Дніпропетровську». Вони вимагають оголосити мораторій спорудження і демонтаж МАФів у місті до визначення відповідних правил.

11 лютого у Дніпропетровську розпочався демонтаж МАФів, анонсований міською владою. Раніше мерія дала тиждень підприємцям для того, щоб прибрати незаконно встановлені торгівельні конструкції.

За даними міськради, загалом у місті налічується 4,5 тисяч кіосків, у яких є проблеми з дозволами на роботу. Для початку мерія запланувала демонтувати близько 450 конструкцій, на які скаржаться жителі.

«Підприємців попередили, дали можливість самостійно прибрати МАФи, що працюють без дозволів», – зауважив у четвер в. о. заступника міського голови Дмитро Погребов.

За інформацію з міськради, усі МАФи, які будуть демонтовані, відвезуть на штрафмайданчик. Щоб забрати їх звідти, власникам доведеться відшкодувати місту витрати за демонтаж і зберігання.

XS
SM
MD
LG