Доступність посилання

ТОП новини

Сенатори США занепокоєні відставкою міністра Абромавичуса


(©Shutterstock)

Американські сенатори висловлюють занепокоєння через відставку міністра економіки України Айвараса Абромавичуса. Відповідного листа президенту України Петру Порошенку направили сенатори Роб Портман, Дік Дарбін і Джин Шагін. Цей лист також підписали сенатори Роб Джонсон, Кріс Мерфі, Марк Кірк, Річард Блюменталь та Шеррод Браун.

«Ми усвідомлюємо, що правляча коаліція зіштовхнулася не тільки з проблемами корупції, яка лишилася після десятиліть безгосподарності та кумівства, але і з нелегальним збройним захопленням території Росією. Зважаючи на такі перешкоди проводити реформи для України є складним викликом. Ми як і раніше готові допомагати вам це подолати», – мовиться у листі сенаторів, опублікованому 12 лютого.

3 лютого Айварас Абромавичус подав у відставку з посади міністра економіки України, назвавши ключовою причиною звільнення конфлікт із першим заступником керівника фракції «Блок Петра Порошенка» Ігорем Кононенком, який, за словами Абромавичуса, намагається розставити своїх людей у міністерстві і на державних підприємствах, щоб контролювати грошові потоки. Кононенко назвав ці звинувачення спробою перекласти відповідальність за невдачі в роботі міністерства.

Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження у зв’язку із заявами Абромавичуса.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG