Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 04:10
Новини | Політика

Касько повідомив про звільнення з посади заступника генпрокурора України


Віталій Касько

Віталій Касько повідомив у понеділок, 15 лютого, про рішення звільнитися з посади заступника генерального прокурора України. Про це він заявив на брифінгу у Києві.

«Я хотів би сказати, що ухвалив рішення звільнитися з органів прокуратури», – сказав Касько і показав журналістам рапорт, підписаний сьогоднішнім числом.

За словами Каська, однією з причин його звільнення став перерозподіл обов’язків у Генпрокуратурі.

«Шокін (Віктор Шокін, генеральний прокурор України – ред.) забрав у мене всі функції та інструменти вести і контролювати справи, над якими починала працювати наша команда, в тому числі й у справі так званих «діамантових прокурорів». Проте причини того, чому у Генеральній прокуратурі більше неможливо і безглуздо працювати, є значно глибшими», – сказав Касько.

Він також пов’язав своє звільнення із корупцією всередині ГПУ.

«Нинішнє керівництво прокуратури остаточно перетворило її на орган, де панує корупція і кругова порука, а будь-які спроби змінити цей стан речей всередині прокуратури відразу і показово переслідуються. Тут працює не право і закон, а свавілля і беззаконня, а ключові позиції в Генеральній прокуратурі з кожним днем обіймає все більше вихованців і послідовників сумновідомого Пшонки», – додав Касько.

Наприкінці грудня депутати у Верховній Раді оголосили про збір підписів за відставку генпрокурора Віктора Шокіна. Для ініціювання відставки необхідно щонайменше 150 підписів народних депутатів.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG