Доступність посилання

ТОП новини

На запуск НАБУ в 2015 році витратили майже 70 мільйонів гривень


Бюджетні видатки на запуск Національного антикорупційного бюро України в 2015 році склали майже 70 мільйонів гривень. Як повідомили Радіо Свобода в НАБУ, із загального фонду бюджету України витратили 58 мільйонів гривень. Ще 10 мільйонів гривень витратили зі спеціального фонду.

«Станом на 1 січня 2016 року за бюджетною програмою КПКВК 6321010 «Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України» загальний обсяг використаних коштів за загальним фондом державного бюджету становить 58 044,1 тисячі гривень», – повідомила заступник директора бюро Тетяна Варварська на запит проекту #Точно Радіо Свобода.

На сайті Державного казначейства України зазначено, що додатково на роботу бюро минулого року зі спеціального фонду бюджету витрачено понад 10,3 мільйона гривень.

Загалом у 2015 році на роботу Національного антикорупційного бюро планували витратити 258 мільйонів гривень.

У 2016 році на НАБУ в бюджеті закладено 486,6 мільйона гривень, з яких трохи менше ніж половину витратять на заробітну плату, а ще 3,8 мільйона заплатять за комунальні послуги.

Наприкінці минулого року в Антикорупційному бюро продемонстрували придбаний одяг й обмундирування для працівників управління спецоперацій та оперативно-технічного управління після дискусій щодо можливих зловживань із держзакупівлями на екіпірування.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG