Доступність посилання

ТОП новини

Виступ Савченко з останнім словом у суді відбудеться 3 березня – адвокат


Надія Савченко
Надія Савченко

У суді у Донецьку Ростовської області Росії громадянка України, народний депутат Надія Савченко виступить з останнім словом на судовому процесі 3 березня, повідомив її адвокат Марк Фейгін.

«Вийшов від Наді з СІЗО. Погодили графік дебатів. 2 березня виступає звинувачення, (адвокат) Новіков, 3 березня Савченко, (адвокат) Полозов, Фейгін, і останнє слово», – написав Фейгін у своєму twitter.

Він додав, що його виступ на дебатах сторін буде головною адвокатською промовою в процесі Савченко.

Раніше адвокати Савченко припустили, що дебати у справі можуть відбутися 24-25 лютого, а вирок щодо їхньої підзахисної можуть оголосили приблизно 8 березня.

У середині грудня минулого року російський суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG