Доступність посилання

ТОП новини

У США назвали конструктивними переговори з Росією про Сирію


Джон Керрі (п) зустрічався з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим (л) щодо Сирії 12 лютого 2016 року

Державний секретар США Джон Керрі назвав серйозними і наразі конструктивними переговори дипломатів США і Росії щодо врегулювання в Сирії.

Але ще лишаються нерозв’язаними деякі складні питання, сказав він у перебігу коротких відвідин Великої Британії на шляху до Йорданії, де він має обговорити сирійський конфлікт із королем Абдалллою.

За словами Керрі, домовитися про способи припинення вогню в такій ситуації, як сирійська, – дуже складний процес із багатьма подробицями, тому переговорні команди продовжують його.

Тим часом спеціальний представник генерального секретаря ООН у справах Сирії Стаффан де Містура заявив, що мирні переговори щодо Сирії, які відбуваються у швейцарській Женеві, не вдасться поновити 25 лютого, як він раніше сподівався.

Як сказав шведський дипломат в інтерв’ю одній із газет своєї країни, нереалістично до цього часу знову зібрати всі сторони за столом переговорів.

Перше коло цих переговорів відбувалося з кінця січня до початку лютого, але через відсутність помітного поступу де Містура оголосив 3 лютого перерву в них, запропонувавши знову зібратися 25 лютого.

XS
SM
MD
LG