Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську відкрили фотовиставку «Майдан очима дніпропетровців»


У Дніпропетровську, у холі міської ради, відкрили фотовиставку «Майдан очима дніпропетровців», приурочену до Дня Героїв Небесної сотні.

В експозиції представлені майже сто фоторобіт дніпропетровців-учасників Майдану в Києві та Дніпропетровську.

Світлини, зроблені аматорами та фотографами-професіоналами, зокрема, відтворюють хроніку подій Революції гідності у Дніпропетровську – від мирних молодіжних акцій на підтримку євроінтеграції на Європейській площі, щонедільних зібрань і маршів до побиття демонстрантів під облдержадміністрацією.

Виставка доповнена живописними роботами, зокрема, у холі міськради представлена картина дніпропетровської художниці Ольги Рекун про трагічні події на Майдані «Плине кача».

«Загалом плануємо зробити цю виставку постійною. Де вона розміщуватиметься? Обов’язково порадимося з громадськістю», – зазначили в міськраді. Поповнення експозиції триває, усіх охочих закликали пропонувати свої фотороботи про Майдан організаторам.

Переглянути виставку «Майдан очима дніпропетровців» у день відкриття прийшло небагато людей, адже вона відбувається на тлі напруженої ситуації в міській раді: цього дня хол будівлі, де розміщені фотографії, заполонили молодики спортивної статури, вони також блокували кабінети посадовців. Надвечір поліція навела лад, невідомі молодики залишили будівлю.

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної сотні – пам’ятний день на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті загиблих.

XS
SM
MD
LG