Доступність посилання

ТОП новини

Прикордонники відновили рух пасажирів і транспорту через КПВВ «Зайцеве»


Фото ілюстраційне (©Shutterstock)

У Державній прикордонній службі України повідомили, що 20 лютого відновив роботу контрольний пункт в’їзду-виїзду на лінії розмежування «Зайцеве». Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

«У зв'язку зі зменшенням інтенсивності обстрілів в районі населеного пункту Зайцеве та з метою зниження соціальної напруги серед цивільного населення Донецької та Луганської областей, за рішенням керівництва штабу АТО, з 20.02.2016 відновлено роботу КПВВ «Зайцеве», – йдеться в повідомленні.

Прикордонники кажуть, що протягом минулої доби у контрольних пунктах пасажиро-транспортний потік збільшився. Загалом через КП пройшли майже 15 тисяч людей.

3 лютого було закрито контрольний пункт в’їзду-виїзду «Зайцеве» на лінії розмежування відповідно до рішення штабу АТО через, як пояснили у Держприкордослужбі, «збільшенням провокаційних обстрілів з боку російських найманців та загрозу для життя і здоров’я мирних жителів». Після того також повідомлялося про закриття контрольного пункту у Мар’їнці, причина – обстріли з боку проросійських сепаратистів.

XS
SM
MD
LG