Доступність посилання

ТОП новини

Путін попросив кримчан «ще трохи потерпіти»


Володимир Путін

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з головою «кримського уряду», підконтрольного Кремлю, Сергієм Аксьоновим, заявив, що кримчанам треба «потерпіти ще трохи» через проблеми з електроенергією.

За його словами, друга черга енергомосту з Кубані до Криму може бути введена «до 1 травня, або достроково».

«Потрібно ще потерпіти трохи, думаю, що колеги впораються до 1 травня точно, а, можливо, і раніше», – сказав Путін.

У відповідь Сергій Аксьонов запевнив, що кримчани «з терпінням і розумінням ставляться до того, що сталося».

«1 травня (введення другої черги енергомосту) є у плановому графіку. Думаю, що, як завжди, за Вашої підтримки вони зроблять цю роботу раніше», – зазначив Аксьонов.

30 грудня 2015 року до Криму перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз лінію електропередач, якою на півострів передавали до 250 мегават, відновили, проте електроенергію до Криму не подають, оскільки закінчилась дія відповідного контракту.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними та засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Дивитись коментарі (5)

XS
SM
MD
LG