Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 12:42

Штайнмаєр очікує досягнення «необхідних компромісів» на зустрічі в Парижі


Франк-Вальтер Штайнмаєр і Павло Клімкін у Києві, 23 лютого 2016 року

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр очікує досягнення «необхідних компромісів» щодо ситуації на сході України під час зустрічі голів МЗС країн «нормандської четвірки» 3 березня у Парижі.

Під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним і головою МЗС Франції Жаном-Марком Еро Штайнмаєр уточнив, що йтиметься про досягнення прогресу у сфері безпеки на сході України.

«Ми не можемо погодитися з тим, що порушується перемир’я на Донбасі... Я думаю, що під час нашої зустрічі у Парижі ми будемо досягати певних необхідних компромісів, і ми домовимося про спільну позицію і зможемо подолати усі рови, які нас розділяють», – наголосив Штайнмаєр.

Нормандська четвірка – Німеччина, Франція, Україна, Росія – на переговорах обговорює способи врегулювання конфлікту на Донбасі. Переговори проводяться на рівні міністрів закордонних справ, глав держав.

Востаннє зустрічі міністрів закордонних справ «нормандської четвірки» відбулося 13 лютого в Мюнхені в кулуарах Конференції з питань безпеки. Глава української дипломатії Павло Клімкін під час тієї зустрічі продемонстрував фотодокази перекидання Росією значної, за його словами, кількості зброї через кордон на Донбас.

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG