Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко створив раду з питань захисту діяльності журналістів та свободи слова


Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення ради з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова.

Як повідомляє прес-служба Порошенка, співголовами ради призначені заступник глави Адміністрації президента України Андрій Таранов і прес-секретар президента Святослав Цеголко.

До складу ради увійшли представники громадських об’єднань, які діють у сфері медіа, ЗМІ, а також Нацполіції, Генпрокуратури, СБУ, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Відповідно до указу, ця рада є консультативно-дорадчим органом при президентові України, основними завданнями якої є, зокрема, моніторинг ситуації (стану) забезпечення захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні.

Рада створена з метою забезпечення реалізації конституційного права на свободу слова, налагодження ефективного механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства з питань запобігання перешкоджанню законній професійній діяльності журналістів.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG