Доступність посилання

ТОП новини

СБУ вивчає інформацію щодо редактора Столярової


Слідчі Служби безпеки України вивчають інформацію стосовно редактора Марії Столярової після сюжету про Небесну сотню, в якому прозвучали нецензурні висловлювання.

«Слідчі СБУ вивчають інформацію стосовно Столярової. Усі відповіді будуть надані дуже швидко», – повідомляє прес-служба відомства у Twitter.

Раніше в інтернеті поширили сюжет про вшанування пам’яті Небесної сотні, зняте телеканалом «Інтер», під час якого з’являється звуковий супровід редактора з нецензурним висловлюванням. Після цього народний депутат Андрій Тетерук звернувся до СБУ з проханням з’ясувати цей інцидент.

Шеф-редактор «Подробиць тижня» Марія Столярова заявила, що сталася технічна помилка, вона спілкувалася з технічного каналу зі знімальною групою з іншого майданчика, але помилково натиснула кнопку виходу в ефір, а не в навушник кореспонденту. Крім того, Столярова називає провокацією скандал, пов’язаний з прямим ефіром програми 21 лютого.

Також повідомлялося, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення розгляне на своєму засіданні питання сюжету про Небесну сотню з нецензурним висловлюванням.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG