Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ викликає на допит як свідка Махніцького


Олег Махніцький

Генеральна прокуратура України викликає на допит як свідка колишнього виконувача обов’язків генпрокурора Олега Махніцького.

Як повідомляє прес-служба відомства, в ході досудового розслідування вживаються заходи щодо виклику для допиту як свідка Махніцького, оскільки він на систематичні виклики до слідчого не з’являється.

У ГПУ зазначають, що з грудня 2015 року до лютого 2016 року телефонували на номер, який перебував у користуванні колишнього виконувача обов’язків генпрокурора Махніцького, з метою запросити його для допиту як свідка, однак цей номер оператором мобільного зв’язку не обслуговується.

Також пріоритетними листами направлено повістки Махніцькому за адресами його проживання у Львові та Києві, однак повістки повернулися у зв’язку з тим, що адресат за вказаними адресами не проживає.

Махніцький наразі не коментував ці заяви ГПУ.

У Генпрокуратурі нагадують, що розслідується кримінальне провадження за фактами перевищення службовими особами ГПУ своїх службових повноважень, які чинили перешкоди в проведенні досудового розслідування у кримінальних провадженнях за фактами протидії протестним акціям, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частино 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Від 24 лютого до червня 2014 року Махніцький виконував обов’язки Генпрокурора України.

XS
SM
MD
LG