Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 13:46
Новини | Події

Міська влада Дніпропетровська тепер заявляє, що зацікавлена в добудові метро


Міська влада Дніпропетровська зацікавлена в добудові метрополітену. Про це на зустрічі з представниками Європейського Банку реконструкції та розвитку в четвер заявив виконувач обов’язків першого заступника міського голови Дмитро Погребов.

«Міська влада зацікавлена в будівництві метро. Є необхідні ресурси, аби закінчити цю роботу. І ми маємо добудувати метро не за 4 роки, а за 3», – зазначив Погребов.

За даними міськради, головною метою зустрічі стало обговорення проекту завершення будівництва підземки.

Як поінформував Дмитро Погребов, наразі в місті вже проведений тендер на добудову метро, його виграла турецька компанія «Limak», що, за словами посадовця, «має великий досвід будівництва у різних регіонах світу».

«Їхнім субпідрядником виступає Київський метрополітен. Вони впевнені, що сума, яка вказана у контракті, достатня, аби розпочати всі необхідні роботи», – додав Погребов.

Раніше Погребов заявляв, що в міськраді розглядають можливість консервування недобудованих об’єктів метро, зокрема шляхом затоплення. Як повідомляв тоді Погребов, рішення про продовження добудови підземки може призвести до чималих фінансових витрат, коштів на добудову в міста зараз немає.

Це викликало критику серед фахівців та громадських активістів, які називали ідею із затопленням метро «абсурдною».

Дніпропетровський метрополітен, який будуть уже 30 років, зараз складається з єдиної лінії з шести станцій, яка прямує від однієї з околиць до вокзалу, не доходячи до центру міста. Раніше у планах добудови було додати ще кілька станцій у центральній частині Дніпропетровська, аби поєднати «спальні» райони із центром міста. Для фінансування будівництва метро місто розраховувало на кредити європейських банків.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG