Доступність посилання

ТОП новини

Міська влада Дніпропетровська тепер заявляє, що зацікавлена в добудові метро


Міська влада Дніпропетровська зацікавлена в добудові метрополітену. Про це на зустрічі з представниками Європейського Банку реконструкції та розвитку в четвер заявив виконувач обов’язків першого заступника міського голови Дмитро Погребов.

«Міська влада зацікавлена в будівництві метро. Є необхідні ресурси, аби закінчити цю роботу. І ми маємо добудувати метро не за 4 роки, а за 3», – зазначив Погребов.

За даними міськради, головною метою зустрічі стало обговорення проекту завершення будівництва підземки.

Як поінформував Дмитро Погребов, наразі в місті вже проведений тендер на добудову метро, його виграла турецька компанія «Limak», що, за словами посадовця, «має великий досвід будівництва у різних регіонах світу».

«Їхнім субпідрядником виступає Київський метрополітен. Вони впевнені, що сума, яка вказана у контракті, достатня, аби розпочати всі необхідні роботи», – додав Погребов.

Раніше Погребов заявляв, що в міськраді розглядають можливість консервування недобудованих об’єктів метро, зокрема шляхом затоплення. Як повідомляв тоді Погребов, рішення про продовження добудови підземки може призвести до чималих фінансових витрат, коштів на добудову в міста зараз немає.

Це викликало критику серед фахівців та громадських активістів, які називали ідею із затопленням метро «абсурдною».

Дніпропетровський метрополітен, який будуть уже 30 років, зараз складається з єдиної лінії з шести станцій, яка прямує від однієї з околиць до вокзалу, не доходячи до центру міста. Раніше у планах добудови було додати ще кілька станцій у центральній частині Дніпропетровська, аби поєднати «спальні» райони із центром міста. Для фінансування будівництва метро місто розраховувало на кредити європейських банків.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG