Доступність посилання

ТОП новини

Нова поліція ігнорує порушення правил високопосадовцями в урядовому кварталі – «Схеми»


Співробітники Національної поліції України не реагують на порушення правил дорожнього руху високопосадовцями в урядовому кварталі. Зокрема, на паркування під заборонними знаками. Такого висновку дійшли журналісти програми «Схеми» у ході проведеного експерименту.

Кілька днів знімальна група «Схем», спільного проекту Радіо Свобода та «UA:Першого» каналу, чергувала під адмінбудівлями і звернули увагу, що поліцейські не зважають на припарковані всупереч правилам автівки можновладців під Верховною Радою упродовж сесійного тижня.

Журналісти протягом двох годин тричі намагались викликати екіпаж патрульної поліції, однак патрульні лише проїжджали повз, ніяк не реагуючи на порушників.

Ситуацією з неправильно припаркованими машинами обурився екс-радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко: «От зараз треба викликати поліцію, щоб прибрали оці два джипи».

Згодом журналісти виявили, що і його автомобіль припаркований із порушенням одразу двох правил. Однак поліцейські на місце правопорушення після виклику не з’явились, натомість водій Антона Геращенка невдовзі після дзвінка правоохоронцям прибрав авто.

До появи оператора з камерою поліцейські не зважали на припарковані з порушеннями автомобілі й біля самого МВС .

Вхід до центральної поліклініки МВС у Києві
Вхід до центральної поліклініки МВС у Києві

Окрім того, знімальна група зафіксувала біля центральної поліклініки МВС на вулиці Пилипа Орлика численні автомобілі, припарковані всупереч правил дорожнього руху, серед яких – «Мерседес» батька президента України Петра Порошенка – Олексія Порошенка.

Упродовж години поліцейські ніяк не реагували на припарковані в забороненому місці авто і лише після появи оператора з камерою почали підходити до водіїв із зауваженнями.

Після спостереження роботи патрульних під поліклінікою МВС та Верховною Радою «Схеми» звернулися по коментар до Національної поліції. На момент виходу програми в ефір відповіді на запитання про зафіксовані випадки, коли поліцейські ігнорували порушення правил дорожнього руху високопосадовцями, не надійшло.

У Києві патрульні поліцейські працюють від 4 липня. Після запуску нової поліції президент України Петро Порошенко наголошував, що в Україні всі рівні перед законом і новою поліцією – «чи ти генерал, чи прокурор, чи будь-хто інший».

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG