Доступність посилання

ТОП новини

У Севастополі через дефіцит електрики знову вимикають вуличне освітлення


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Влада анексованого Росією Севастополя продовжить вимкнення електрики в місті в зв’язку з дефіцитом.

Як повідомив виконувач обов’язків директора департаменту міського господарства Андрій Дьомін на засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації 28 лютого, в місті знову доводиться вимикати вуличне освітлення.

«Це вимушений захід, на який довелося піти в умовах дефіциту електроенергії. Вночі, при продовженні ремонтних робіт в Криму і зниженому ліміті, освітлення вулиць Севастополя буде також вимкнене», – цитує слова Дьоміна прес-служба міської адміністрації.

За словами комерційного директора компанії «Севастопольенерго» Владислава Якимовича, проблеми з електропостачанням в Севастополі найближчим часом продовжаться.

«Вночі через зменшення ліміту до 115 МВт диспетчерській службі підприємства доводилося вводити обмеження подачі електроенергії в Севастополі. Подібна ситуація виникла у зв’язку з проведенням ремонтних робіт в Криму, які продовжаться і сьогодні. На даний момент ліміт збільшений до 170 МВт, але очікується його повторне зниження», –сказав він.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

XS
SM
MD
LG