Доступність посилання

ТОП новини

Греція попереджає, що кількість мігрантів може зрости втричі


Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Греція заявляє, що кількість мігрантів на її території може зрости більш ніж в три рази протягом найближчих тижнів, до 70000 людей.

«Ми очікуємо, що кількість мігрантів на території нашої країни буде від 50000 до 70000... Я вважаю, що це станеться в найближчий місяць», – сказав міністр міграції Янніс Моузалас.

Він одав, що наразі в Греції перебувають 22000 мігрантів.

Греція є основним воротами в Європу для десятків тисяч людей, що тікають від війни і злиднів на Близькому Сході і за його межами.

В останні дні після того, як чотири балканські країни оголосили щоденне обмеження на прибуття мігрантів, кількість мігрантів в Греції зросла.

Словенія, Хорватія, Сербія і Македонія ввели ліміт – щодня 580 мігрантів, що в’їжджають в ці країни. Ці заходи введені після того, як Австрія наклала щоденне обмеження – тільки 80 заяв щодо надання притулку на добу і впускати не більше 3200 мігрантів, які прямують в інші країни.

Афіни звинувачують Відень в розв’язанні ефекту доміно прикордонних обмежень уздовж так званого «балканського маршруту», яким мігранти діставалися до багатих країн Північної Європи.

Австрія і балканські країни, в свою чергу, звинувачують Грецію в нездатності належним чином контролювати свої кордони.

Близько 120000 мігрантів вже прибули в Європу в цьому році.

XS
SM
MD
LG