Доступність посилання

ТОП новини

Фонд державного майна отримав у своє управління акції «Центренерго»


©Shutterstock

Фонд державного майна України отримав підтверджувальні документи про передачу від Міненерговугілля України 78,29% акцій компанії «Центренерго».

Як повідомляє прес-служба Кабміну, наступним кроком до приватизації має бути погодження урядом плану приватизації «Центренерго».

Оскільки напередодні Верховна Рада ухвалила закон, яким скасувався обов’язковий продаж на фондових біржах 5–10% акцій до проведення конкурсу, після ухвалення урядом відповідного рішення 78,29% акцій «Центренерго» підлягатимуть продажу на конкурсі з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону без дроблення пакету, додають в Кабміні.

Напередодні прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що цього року в Україні потрібно почати масштабну і прозору приватизацію.

Яценюк вже неодноразово заявляв про необхідність проведення приватизації в Україні, зокрема, на його думку, на приватизацію повинен бути виставлений Одеський припортовий завод, компанія «Центренерго», інші енергетичні компанії.

У травні минулого року Кабмін постановою № 271 затвердив перелік об’єктів, що підлягають приватизації.

Фонд держмайна України планував провести приватизацію Одеського припортового заводу до кінця 2015 року і сподівався отримати від продажу ОПЗ щонайменше півмільярда доларів.

XS
SM
MD
LG