Доступність посилання

ТОП новини

З 1 березня в Україні на 25% дорожчають тарифи на електроенергію для населення – НКРЕ


Згідно з рішенням Національної комісії з регулювання електроенергетики, із 1 березня 2016 року в Україні на 25% зростають тарифи на електроенергію для населення.

Як мовиться в документі регулятора, споживачі, які використовують на місяць до 100 кВт-годин електроенергії, сплачуватимуть 57 копійок за кіловат-годину. Якщо більше ніж 100 кВт-годин – 99 копійок за кіловат-годину (спожитий обсяг не повинен перевищувати при цьому 600 кВт-годин). Якщо ж споживачі будуть використовувати електроенергії більше, тоді ціна кіловат-години становитиме 1 гривню 56 копійок.

Відповідно до дворічного графіку підвищення тарифів на електроенергію для населення, затвердженого торік у лютому, у 2016 році наступний етап підвищення тарифів буде 1 вересня.

Востаннє комісія переглядала тарифи на електроенергію для населення 1 червня 2014 року, підвищивши їх на 10–40% залежно від обсягів споживання.

Як заявили раніше в уряді, ціни на електроенергію підвищуватимуться доти, доки не досягнуть ринкового рівня. Загалом до травня 2017 року тарифи збільшаться у три з половиною рази.

XS
SM
MD
LG