Доступність посилання

ТОП новини

Прокурор вимагає для Савченко 23 років ув’язнення


Надія Савченко
Надія Савченко

Сторона обвинувачення на суді у справі громадянки України Надії Савченко в російському Донецьку вимагає для українки 23 років ув’язнення.

«Прокурор вимагає визнати Савченко винною і призначити покарання у вигляді 23 років позбавлення волі в колонії загального режиму, і штраф 100 тисяч (близько 1,3 тисячі доларів – ред.)», – повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За словами сторони обвинувачення, обтяжувальним фактором є «активна роль Савченко в злочині», пом’якшувальна – «злочин скоєно вперше».

У середині грудня минулого року російський суд продовжив арешт Надії Савченко до 16 квітня. Після цього вона на знак протесту оголосила голодування – третє від моменту її арешту влітку 2014 року.

Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

XS
SM
MD
LG