Доступність посилання

ТОП новини

Росія: фонд Навального подав вимогу визнати цензурою заборону на сюжети про вбиту дитину


У Росії Фонд боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального подав до Слідчого комітету і Прокуратури Росії заяву з вимогою визнати заборону показувати на державних телеканалах сюжет про няню, що відрізала голову дитині в Москві, виявом цензури і перешкоджанням законній діяльності журналістів.

Після того, як 29 лютого в Москві затримали жінку з відрізаною головою дитини, повідомлень про це не передали загальноросійські державні чи підконтрольні Кремлеві телеканали – «Перший канал», «Росія-1», «Росія-24» чи «НТВ», – хоча передали деякі приватні. Російське інтернет-видання «РБК» з посиланням на представників каналів повідомило, що їм надійшла рекомендація не давати цього сюжету до ефіру. Офіційний Кремль вустами речника президента Росії Дмитра Пескова заперечив це, також у комітеті Державної думи Росії з інформаційної політики заявили, що нічого не знають про такі рекомендації.

За версією слідства, 39-річна Ґюльчехра Бобокулова, що прибула з Узбекистану і працювала нянею в одній із московських родин, уранці 29 лютого, дочекавшись, поки батьки зі старшою дитиною залишать квартиру, «з невстановлених причин скоїла вбивство, підпалила квартиру і покинула місце події». За даними ЗМІ, Бобокулова хвора на шизофренію. На суді вона визнала свою вину, але заявила, що вбити дитину їй «наказав Аллах».

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG