Доступність посилання

ТОП новини

Російський парламентар повідомив про листи школярів із Донецька з проханням «визнати ДНР»


Дмитро Гудков

Депутат Державної думи (нижньої палати парламенту) Росії Дмитро Гудков, один із небагатьох, що не підтримує Кремль, повідомив про листи школярів із окупованого Донецька з проханням до російського парламенту визнати угруповання «ДНР» і захоплену ним частину Донецької області України як «державу».

Як написав він у фейсбуці, він отримав такого листа вранці і, прочитавши його й звернувши увагу на інший, дорослий почерк на конверті, не повірив, що листа восьмикласник написав самостійно. «Підлітки не грають у брудну геополітику, це доля тих, хто підписує за них конверти», – написав Гудков.

Відповідаючи школяреві на його слова, ніби Гудков підтримує угруповання «ДНР», депутат наголосив, що ніколи його не підтримував. «Тут усе просто: або «народна республіка» (ці слова є в назві угруповання – ред.), зубожіння наших країн і «обложена фортеця», або єдина Україна, з якою ми будемо жити у дружбі. Ніякого окремого «народу ДНР» не існує, тебе обдурили», – написав російський депутат школяреві з Донецька.

«Так що я дуже бажаю тобі вирости й жити в мирі. Захочеш – приїхати до Росії, захочеш – залишитися в українському Донецьку. Я ж хочу, щоб ти запам’ятав, як циніки використали тебе для продовження війни, і ніколи більше не піддавався на це. Будь вірний собі, а не іншим», – додав Гудков.

Він також звернув увагу, що більшість депутатів Держдуми Росії не читає листів, що надходять їм від виборців. «Так що передай своїм старшим товаришам, що не варто більше примушувати школярів переписувати чужі слова, це не працює», – написав російський депутат.

Трохи пізніше він додав у фейсбуці, що російська газета «Московський комсомолець» зателефонувала до школи в Донецьку, де вчиться учень, і там підтвердили, що акція масової розсилки листів депутатам Державної думи Росії була організовано влаштована серед школярів Київського району міста.

За словами депутата, він спробує сам зв’язатися з хлопцем і запросити його до Москви на розмову. «Треба говорити, а не воювати», – наголосив він.

Дмитро Гудков є одним із лічених депутатів Державної думи Росії, які не приховують поглядів, що часто суперечать позиції Кремля, зокрема, у ставленні до України.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG