Доступність посилання

ТОП новини

МОП: жінок дискримінують на ринку праці


(©Shutterstock)

Жінки стикаються з серйозними перешкодами на шляху до пошуку гідної праці, заявляє Міжнародна організація праці в звіті, підготовленому до Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир.

«На глобальних ринках праці між жінками і чоловіками зберігається нерівність можливостей, ставлення і результатів. За останні два десятиліття значні успіхи жінок в сфері освіти не втілилися у відповідне поліпшення їхнього економічного становища на ринку праці», – заявляють в організації.

За даними МОП, у багатьох регіонах світу у жінок більше шансів, ніж у чоловіків, втратити роботу і більше її не знайти.

Міжнародна організація праці – спеціалізована установа ООН, міжнародна організація, що займається питаннями регулювання трудових відносин.

Міжнародний жіночий день – щорічне свято, що відзначається 8 березня. Вперше святкувалося в 1909 році в США з ініціативи Соціалістичної партії Америки. Відзначалося в СРСР і країнах радянського блоку як державне свято, в багатьох із них це свято залишилося таким дотепер. 1977 року за радянської ініціативи Організація Об’єднаних Націй оголосила 8 березня Міжнародним днем боротьби за права жінок і міжнародний мир.

XS
SM
MD
LG