Доступність посилання

ТОП новини

ЄС опублікував рішення про продовження санкцій проти Росії


Європейський союз 12 березня опублікував рішення про продовження на 6 місяців економічних санкцій проти росіян та українців, причетних до анексії Криму та конфлікту на Донбасі. Про це йдеться у повідомленні на сайті прес-служби Європейського Союзу.

«Рішення вступить в силу на наступний день після публікації в Офіційному журналі ЄС», – йдеться у повідомленні.

10 березня Рада Європейського союзу продовжила на півроку санкції щодо 146 осіб та 37 компаній у зв’язку з порушенням територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України. Заморожування активів і заборона на поїздки продовжені до 15 вересня 2016 року.

Санкції Заходу проти Москви були запроваджені 2014 року кількома окремими пакетами через анексію Росією українського Криму, а пізніше через підтримку проросійських сепаратистів на Донбасі.

У Євросоюзі вже не раз підтверджували, що не будуть порушувати питання про зняття санкцій із Росії до повного виконання мінських домовленостей, серед пунктів яких є, зокрема, «виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців із території України під спостереженням ОБСЄ, роззброєння всіх незаконних груп», а також вимога «забезпечити постійний моніторинг на українсько-російському державному кордоні і верифікацію з боку ОБСЄ зі створенням зони безпеки у прикордонних районах України і Росії». Також у ЄС звертали увагу, що питання щодо санкцій, пов’язаних із Кримом, зовсім не порушується, бо їхнє можливе скасування пов’язане з поверненням Криму Україні.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG