Доступність посилання

ТОП новини

У Пакистані каратимуть за сексуальне насилля щодо неповнолітніх, торгівлю дітьми і порнографію


Фрагмент логотипу ЮНІСЕФ

Сенат Пакистану ухвалив законопроект, який вперше передбачає кримінальну відповідальність за насильницькі дії сексуального характеру щодо неповнолітніх, торгівлю дітьми та порнографію.
Зміни до Кримінального кодексу, які вступлять в силу після ратифікації президентом, також підвищують вік кримінальної відповідальності з 7 до 10 років.

Відповідно до законодавства, сексуальні посягання тепер каратимуться позбавленням волі до 7 років; раніше незаконним було лише зґвалтування.

Крім того, за дитячу порнографію, яка в законі не згадувалась досі, каратимуть сімома роками позбавлення волі і штрафом у 700 тисяч рупій (близько 7 тисяч доларів).

Крім того, нові зміни передбачають кримінальну відповідальність за торгівлю дітьми в Пакистані. Раніше торговців людьми в Пакистані карали, якщо вони вивозили дітей за кордон.

«Це дуже важливий крок для реалізації зобов'язань Пакистану щодо Конвенції про права дитини», – прокоментувала нові законодавчі зміни представник ЮНІСЕФ із захисту прав дітей Сара Коулман.

У серпні минулого року Пакистан опинився у центрі скандалу з педофілією, коли були оприлюднені сотні порнографічних відео за участю дітей в провінції Пенджаб. Влада тоді заарештувала близько 20 осіб, але покарання на той час закон передбачав лише за зґвалтування і гомосексуалізм.

XS
SM
MD
LG