Українки провалили останню гонку чемпіонату світу з біатлону

Квартет українських учасниць невдало виступив у завершальній жіночій гонці чемпіонату світу з біатлону – мас-старті. Найкращою серед «синьо-жовтих», 16-ю серед 30 учасниць стала Ірина Варвинець, 18-ю фінішувала Олена Підгрушна, 25-ю – Юлія Джима, 26-ю – Валя Семеренко, яка склала повноваження чемпіонки світу в цьому виді програми.

Перемогла в елітарній гонці француженка Марі Дорен-Абер, друге місце в боротьбі з фінкою Кайсою Макаряйнен виборола німкеня Лаура Далмаєр.

Змагання найкращих біатлоністів світу в норвезькому Осло завершаться пізніше в неділю чоловічою гонкою з масовим стартом. Україну представлятиме один спортсмен – бронзовий призер спринту Сергій Семенов. Початок змагання – о 17:00.