Доступність посилання

ТОП новини

Вихід з політичної кризи залежить від позиції Порошенка – «Народний фронт»


Лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк, архівне фото

Фракція «Народний фронт» вітає оприлюднені президентом пропозиції щодо можливих кандидатур на посаду прем’єр-міністра і наголошує, що вихід з політичної кризи залежить від позиції президента України Петра Порошенка.

«Наша позиція чітка і зрозуміла. Чим швидше президент Петро Порошенко та його фракція у Верховній Раді остаточно визначаться з ім’ям нового прем’єра, назвуть новий склад уряду та оголосять програму його реформ – тим швидше країна вийде з кризи і продовжить курс реформ європейського зразка», – йдеться у заяві політичної сили.

У фракції «Народний фронт» сподіваються, що найближчим часом, окрім прізвищ кандидатів на прем’єрське крісло, стане відомим персональний склад нового уряду та його програма дій.

Раніше сьогодні речник президента України Святослав Цеголко заявив, що на сьогодні існує три варіанти розвитку подій – формування технократичного уряду (на чолі з Наталією Яресько), політичного уряду (наприклад, на чолі з Андрієм Садовим) або кандидатура Верховної Ради.

Також сьогодні президент України Петро Порошенко проведе зустріч з лідерами парламентських фракцій.

Напередодні, 13 березня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав політичну кризу в Україні штучною, вказавши два виходи з ситуації: або президент і його блок підтримують чинний уряд, або беруть всю відповідальність на себе і представляють новий Кабмін.

16 лютого після звіту уряду Верховна Рада України не змогла ухвалити резолюцію про недовіру Кабінетові міністрів, хоча визнала діяльність уряду за 2015 рік незадовільною, а урядовий звіт відхилила. Перед цим голосуванням президент Петро Порошенко заявляв, що момент для часткового оновлення Кабінету міністрів пропущено і є запит на повне перезавантаження. Але, відповідно до процедури, до вересня парламент не має права повторно голосувати за недовіру прем’єр-міністрові.

Партію «Народний фронт» очолює прем’єр Арсеній Яценюк.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG