Доступність посилання

ТОП новини

Україна опустилася в рейтингу ООН щасливих країн


(©Shutterstock)

Україна зайняла 123 місце в рейтингу щасливих країн, підготовленому ООН.

Всього в рейтингу World Happiness Report-2016 аналізували ситуацію в 157 країнах. Минулого року Україна була на 111 місці, а перед тим, у 2013 році – на 87-му.

За словами авторів рейтингу, Україна увійшла до десятки країн, в яких спостерігалося зниження відчуття щастя. До цієї групи увійшли також Індія, Венесуела, Саудівська Аравія, дві країни Північної Африки, Єгипет і Ємен, а також Ботсвана.

Найщасливішою країною визнали Данію. До першої десятки також увійшли Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія і Швеція.

Найбільш нещасливі, за рейтингом: Бурунді, Сирія, Того, Афганістан, Бенін, Руанда, Гвінея, Ліберія, Танзанія, Мадагаскар.

Росія посідає 56 місце в рейтингу, Білорусь – 61-е, Грузія – 126-е.

Країни оцінювали, виходячи з таких показників, як ВВП на душу населення, тривалість життя, можливість розраховувати на когось у тяжкий час, рівень корупції, поширеність щедрості й наявність свободи в життєвому виборі.

Вперше рейтинг щастя був складений у 2012 році, у 2014 він не укладався. Мета дослідження – вплинути на державну політику країн, які увійшли до списку.

20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя.

Дивитись коментарі (3)

XS
SM
MD
LG