Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2018, Київ 11:46

У Дніпропетровській міськраді обрали нового секретаря


Депутати Дніпропетровська обрали нового секретаря міськради, ним став член фракції «Самопоміч» В’ячеслав Мішалов. Рішення ухвалене в середу на черговій сесії міської ради.

За цю кандидатуру проголосували 37 депутатів, проти – 18. Один бюлетень визнали недійсним, один депутат утримався. Голосування було таємним.

Перед голосуванням кандидатуру Дмитра Мішалова обговорили в комісіях.

Міський голова Борис Філатов привітав В’ячеслава Мішалова з обранням.

На місцевих виборах у жовтні 2015 року до міськради Дніпропетровська пройшли п’ять фракцій, спершу вони гуртувались у практично однакові за чисельністю групи по 32 депутата: з одного боку були «Опозиційний блок» та «Громадська сила», з іншого – «Укроп», «Самопоміч» та Блок Петра Порошенка «Солідарність». Це створило конфліктну ситуацію в мерії: міський голова Борис Філатов не мав більшості, яка б його підтримувала, сесії не проводились.

29 грудня 2015 року в Дніпропетровську депутати від «Опозиційного блоку» і «Громадської сили» скликали виїзне засідання сесії міськради в будівлі Амур-Нижньодніпровської районної ради і обрали секретаря. Ним став керівник «Громадської сили», бізнесмен Загід Краснов. У засіданні брало участь 35 депутатів міськради з 64-х, в основному депутати від «Опозиційного блоку та «Громадської сили». 19 лютого 2016 року стало відомо, що суд призупинив рішення цієї сесії.

24 лютого в міськраді заявили про створення коаліції більшості на підтримку мера з фракцій «Укропу», «Самопомочі» та частини депутатів «Опозиційного блоку». 29 лютого на сесіїдепутати Дніпропетровської міської ради достроково позбавили повноважень секретаря міськради Загіда Краснова.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG