Доступність посилання

ТОП новини

ГПУ має боротися з корупцією, а не опиратися реформам – Пайєтт


Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявляє, що надані Вашингтоном кошти спрямовувалися не безпосередньо в органи прокуратури України, а міжнародним організаціям-партнерам.

«200 тисяч доларів США надали Організації економічного співробітництва і розвитку на розробку тестів для співробітників прокуратури, ще 2 мільйони доларів для Міжнародної організації з розвитку і права», – написав Пайєтт 16 березня на своїй сторінці у Twitter.

«Те ж саме стосується допомоги США патрульній поліції, іншим судовим реформам та проектам», – наголосив посол.

За словами Джеффрі Пайєтта, Вашингтон хоче бачити від Генеральної прокуратури України «боротьбу з корупцією, замість відкритого та агресивного опору реформам».

Раніше у середу прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко повідомив, що ГПУ планує почати розслідувати розкрадання коштів, виділених США і ЄС на реформування прокуратури.

«У зв’язку із надходженням звернення народного депутата України, інформацію, зазначену у ньому, буде внесено до ЄРДР, що фактично дасть старт серйозному розслідуванню, у рамках якого будуть допитані, у тому числі, і працівники прокуратури, і високопосадовці нашої структури, які відповідали за реформи», – зазначив Куценко.

Восени 2015 року Джеффрі Пайєтт заявив, що Генеральна прокуратура України відмовляється боротися із внутрішньою корупцією, що підриває реформи, які проводить українська влада.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG