Доступність посилання

ТОП новини

У Нацагенстві із запобігання корупції не змогли обрати голову відомства – Таран


Засідання конкурсної комісії НАЗК (фото архівне)

Члени Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) 17 березня не змогли узгодити кандидатуру голови відомства. Про це написав на своїй сторінці у Facebook представник комісії з обрання членів комісії Віктор Таран.

«Епопея з НАЗК продовжується. Сьогодні після двогодинних дискусій обрані керівники Агентства не змогли визначити між собою голову та розійшлися на перерву», - написав Таран.

Він висловив сподівання, що колеги по НАЗК зможуть проявити «більше конструктиву» під час наступного засідання. Коли воно відбудеться Таран не повідомив.

Напередодні Комісія з обрання членів Національного агентства з питань запобігання корупції затвердила кандидатури двох нових членів агентства. Відтак кількість членів у цьому органі сягнула чотирьох (з усього п’яти – ред.), що є достатнім для старту його діяльності. Національне агентство з питань запобігання та протидії корупції має займатися перевіркою майнових декларацій чиновників. Очікувалось, що агентство мало би запрацювати до кінця 2015 року, проте цього так і не сталося.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG