Доступність посилання

ТОП новини

Мінекономрозвитку пропонує скоротити вдвічі список держкомпаній, що не підлягають приватизації


Одеський припортовий завод

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало законопроект про скорочення списку державних компаній, що не підлягають приватизації, удвічі – до близько 850 компаній. Про це повідомила заступник міністра Юлія Ковалів на засіданні уряду в п’ятницю.

«Минулого тижня Міністерство економіки підготувало законопроект, який на 50% скорочує перелік об’єктів державної власності, які не підлягають приватизації. У тому числі, підприємства аграрної галузі, підприємства інфраструктури, підприємства, які входять до складу практично кожного органу державної влади», – повідомила Ковалів.

За її словами Ковалів, ініціатива міністерства зберігає лише заборону приватизації підприємств оборонного сектору, лісових господарств і стратегічних компаній.

У 2016 році Фонд державного майна України планує виставити на продаж близько 450 об’єктів приватизації.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що цього року в Україні потрібно почати масштабну і прозору приватизацію, наполягаючи на передачі в приватні руки передусім Одеського припортового заводу, компанії «Центренерго» та інших енергетичних підприємств.

16 лютого Верховна Рада скасувала вимогу про обов’язковий продаж на фондових біржах 5-10% акцій стратегічних підприємств при проведенні їх приватизації. 4 березня президент Петро Порошенко підписав цей закон.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG