Доступність посилання

ТОП новини

До атак у Парижі було залучено більше людей, ніж вважалося – Олланд


Фотографія Салаха Абдеслама, розповсюджена бельгійської поліцією

Президент Франції Франсуа Олланд заявляє, що до планування нападів у Парижі минулого року було залучено набагато більше людей, ніж вважали раніше.

«Ми мусимо піймати всіх, хто дозволив, організував чи допомагав у вчиненні цих атак. Ми з’ясували, що йдеться про набагато більшу кількість людей, ніж ми вважали раніше, і ніж були ідентифіковані», – сказав Олланд на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Бельгії Чарльзом Мішелем, після затримання Салаха Абдеслама, одного з головних підозрюваних у вчиненні атак у Парижі наприкінці минулого року, у результаті яких загинули 130 людей.

«Це дуже важливо у боротьбі за демократію, за цінності, які ми хочемо втілити проти цієї жахливої форми обскурантизму», – наголосив, своєю чергою, Чарльз Мішель.

Під час антитерористичної операції у Брюсселі поліція затримала трьох підозрюваних у причетності до нападів у Парижі. Салах Абдеслам був поранений у ногу, коли поліція увійшла до квартири у районі Молінбек, де він переховувався.

Раніше 18 березня бельгійська прокуратура повідомила про виявлення під час рейду 15 березня на околицях Брюсселя відбитків пальців, які належать втікачу Салаху Абдесламу.

26-річний Абдеслам жив у Моленбеку перед нападами у Парижі. Вважають, що він був членом угруповання «Ісламська держава».

Підозрюють, що Салах Абдеслам відіграв ключову роль у плануванні паризьких атак у листопаді 2015 року.

XS
SM
MD
LG