Доступність посилання

ТОП новини

У Криму знову почали вимикати світло по три години


©Shutterstock

В окупованому Росією Криму повернулися до графіка вимкнення електроенергії за графіком, який був востаннє взимку – «три години через три». Як передає «Крим.Реалії», відімкнення енергії в такому режимі з 19 березня проводять в Сімферополі, Євпаторії, Сакському районі. Як пояснили споживачам місцеві енергетики, причина відключень світла – зниження лімітів подачі електрики через Енергоміст з Кубані.

У суботу також відновили відключення електрики в Севастополі. У центральній частині міста відновили роботу електрогенератори.

Раніше в підконтрольному Росії уряді Криму попереджали про те, що через виконання планових ремонтних робіт в магістральних електромережах 220 кВ буде знижений оперативний ліміт на електрику з 19 до 26 березня.

30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП відновлена, але електроенергія в Крим не надходить через закінчення дії контракту про постачання електрики на півострів, анексований Росією.

Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії і через Енергоміст з Кубані. Останній не витримує навантажень, тому часто є перебої у його роботі.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели ряд економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG