Доступність посилання

ТОП новини

Ложкін: вибори на Донбасі мають відбутися за українськими законами


Борис Ложкін

Глава Адміністрації президента Борис Ложкін називає припинення вогню на Донбасі найпершою умовою для проведення виборів на наразі не підконтрольних територіях на сході і наголошує, що такі вибори мають відбутися за українським законодавством. Про це він сказав в ефірі радіостанції «Вести».

«Вибори, які, я дуже сподіваюся, відбудуться на цих територіях, повинні відбуватися за українським законодавством з допуском всіх українських партій, з допуском українських медіа і, природньо, за умови контролю над кордоном», – зазначив Борис Ложкін.

Він додав, що послідовність виконання Мінських угод досі обговорюється учасниками переговорів у білоруській столиці, «але всі ці дискусії без припинення вогню дещо передчасні».

Борис Ложкін також заперечив свою участь у нібито обговоренні кандидатур бізнесмена Ріната Ахметова й народного депутата Юрія Бойка на очолення спеціальних адміністрацій у Донецькій і Луганській областях, про що раніше повідомили деякі засоби інформації.

«Я чув ці чутки ще влітку 2014 року. У мене жодних підтверджень того, що це хоч якось відповідає дійсності, немає. Я жодного разу не брав участі в обговоренні таких планів – ні щодо одного, ні щодо іншого. Можливо, хтось хоче, щоб так було», – заявив глава Адміністрації президента.

«Думаю, що доки не будуть виконані Мінські угоди, в принципі цей сценарій, неважливо з яким прізвищем, не може бути реалізовано», – додав Борис Ложкін.

Раніше деякі засоби інформації з посиланням на свої джерела повідомили про те, нібито в Адміністрації президента розглядають кандидатури Ахметова і Бойка на посади голів «спеціальних адміністрацій», які можуть створити у зоні конфлікту на Донбасі у рамках виконання Мінських домовленостей.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG