Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко через посередників активно шукає покупців на фабрику Roshen в Липецьку – Ложкін


Фабрика корпорації Roshen в Липецьку у Росії

Президент України Петро Порошенко через посередників активно шукає покупців на фабрику корпорації Roshen в Липецьку у Росії. Про це голова Адміністрації президента України Борис Ложкін заявив в ефірі радіо «Вести».

«Він дуже активно через професійних посередників шукає покупців на Липецьку фабрику, і потрібно розуміти, що її неодноразово закривали податкові органи, і це зараз для багатьох покупців в Росії непростий актив», − заявив він.«У президента однозначне рішення, що вона повинна бути продана, і я думаю, що це виключно питання часу», − додав він.

26 травня 2014 року, будучи кандидатом у президенти, Порошенко заявляв, що має намір продати свій бізнес, окрім «5 каналу». Згодом Порошенко залучив для продажу своєї корпорації Roshen інвестиційну компанію Rothschild.

У січні цього року він підписав договір про передачу своєї частки в корпорації Roshen незалежному трасту під управлінням іноземного банку, який має право вести переговори про продаж компанії.

Відповідно до чинної Конституції України, президент країни не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об`єднаннях громадян, а також займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю, входити до складу керівного органу або наглядової ради підприємства, що має на меті одержання прибутку.

Російські силовики з 2014 року неодноразово блокували роботу Липецької кондитерської фабрики, а суди заарештовували її майно.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG