Доступність посилання

ТОП новини

Опитування: росіяни почали менше довіряти президенту Путіну


Володимир Путін

Росіяни за останній рік стали менше довіряти президентові Володимиру Путіну, йдеться в опитуванні російського «Левада-центру».

Згідно з даними експертів, в даний час повністю довіряє главі держави 21 відсоток респондентів проти 26 відсотків роком раніше. «Радше довіряють» 52 відсотки (рік тому таких було 57 відсотків), не довіряють – 14 відсотків. Ця цифра в порівнянні з минулим роком не змінилася. Таким чином, кількість тих, хто довіряє в сумі знизилося за рік на 10 відсотків.

Третина респондентів не можуть сказати про президента Росії «нічого поганого». Кількість людей, які ставляться до Володимира Путіна із «захопленням», знизилася з 10 до 8 відсотків. У той же час кількість людей з «нейтральним або байдужим» ставленням до Путіна зросла з 10 до 15 відсотків. «Настороженим і вичікувальним» назвали своє ставлення 8 відсотків опитаних, роком раніше так висловлювалися 5 відсотків росіян. Крім того, 17 відсотків росіян вважають, що Путін, швидше за все, пов’язаний з корумпованими політиками.

Зростання рейтингу Путіна з 64 до 86 відсотків припало, за даними соціологів, на весну 2014 року, коли Росія незаконно анексувала Крим. У жовтні 2015 року соціологи приводили цифру в 89,9 відсотка і пояснювали цей рекордний показник початком військової операції Росії в Сирії.

Зараз цифри підтримки президента повертаються до тих, які були «до Криму», але при цьому рейтинг довіри залишається досить високим, заявив заступник керівника «Левада-центру» Олексій Гражданкін. 65 відсотків росіян кажуть, що хотіли б, щоб Володимир Путін був обраний на посаду президента знову. Рік тому так висловлювалися 57 відсотків опитаних.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG