Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовив екс-прокурору Корнійцю у зменшенні суми застави


©Shutterstock
©Shutterstock

Голосіївський районний суд Києва відмовив стороні захисту колишнього заступника прокурора прокуратури Київської області Олександру Корнійцю у зменшенні суми застави як запобіжного заходу.

Таку ухвалу оголосила 21 березня колегія суддів Голосіївського райсуду столиці.

«Заслухавши думки сторін, суд доходить висновку – Кримінальним процесуальним кодексом не передбачено зміни застави шляхом зменшення її суми. Тому у зміні запобіжного заходу відмовити, залишити заставу у сумі 3,2 мільйона гривень без змін. Ухвала оскарженню не підлягає», – зазначається в рішенні суду.

Суд оголосив перерву у справі до 14:30 23 березня.

5 липня 2015 року у заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та заступника начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України Володимира Шапакіна провели обшук.

За повідомленням Генпрокуратури, Корнійця та Шапакіна затримали під час отримання хабаря на суму в понад 3 мільйони гривень. Крім того, під час обшуків у них виявлено близько 400 тисяч доларів готівкою, автомат Калашникова та холодну зброю, багато ювелірних виробів і 39 пакетів з діамантами.

Їм повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Пізніше Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 3,2 мільйони гривень Олександру Корнійцю та 3 мільйони гривень Володимиру Шапакіну. Пізніше Шапакіну суд збільшив розмір застави до 6,4 мільйонів гривень, які він вніс, – і вийшов на волю. Корнієць також вніс заставу.

4 січня Генеральна прокуратура передала провадження стосовно так званих «діамантових прокурорів» до суду.

XS
SM
MD
LG